| Catalin_Sterca_1990 a întrebat:

Suze nu stiu pe ce categorie sa postez aceasta intrebare...cum as putea sa ajung in brigada vultur de la fortele speciale care merg in Avganistan si ce trebuie sa faci pentru a fii acceptat(p.s tata a fost in aceeasi brigada si-a dorit ca si fiul lui sa ajunga in acelasi domeniu)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt 2 cai:
1.Te angajezi ca militar profesionist, te instruiesti si apoi soliciti transferul in acea brigada.
2. Urmezi o scoala militara si soliciti sa fii incadrat in brigada.