| 012345678 a întrebat:

Am o intrebare c-am prosteasca dar am nevoie de raspuns....as putea s-o postez aici sau n-ar fi de dorit?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai putea.hee hee

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista intrebari prostesti, doar raspunsuri inadecvate. Dar inainte de a o posta, te rog verific-o bine cu un dictionar, greselile de ortografie precum cea din aceasta intrebare sunt de o mie de ori mai rusinoase decat orice prostie.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Atat timp cat nu este indecenta si nu jignesti pe nimeni, nu vad de ce nu ai posta o intrebare, suntem aici sa ajutam acolo unde ne pricepemm
O zi frumoasa sa aihappy

| cryssu2008 a răspuns:

La cate intrebari prostesti am vazut, nu cred ca una in plus ar mai conta laughing)
Da, o poti posta aiciwinking

| 012345678 explică (pentru cryssu2008):

Dar este FOARTE prosteasca (si plus la aceasta sunt fata) :-(

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de ce crezi tu ca,, prostesc''! E vorba de sex?
Tu poti incerca si vom vedea daca acea intrebare ramane!

| kar1GaNNN a răspuns:

Posteaza intrebarea.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Da desigur ca poti sa o postezi aicibig grin
Peace!

| AlexandraSt13 a răspuns:

Ai putea