| mariamery a întrebat:

TPU ce varsta minima trebuie sa am ca sa devin reprezentant avon? si vreau detalii despre ce trebuie sa fac.etc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand, nu conteaza varsta.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| Lupusoru_Andreea_1999 a răspuns (pentru ButterflyM95):

Buna as vrea si eu sa devin reperzentant si mam si inscris dar au refuzat cand le-am zis ca am 17 ani si nu au dorit sa colaboreze cu mine! Daca ai putea sa ma ajuti sa devin si eu reprezentant avon?

| Valentina_Ghita_1986 a răspuns (pentru Lupusoru_Andreea_1999):

Buna.eu m ocup cu inscrieri.dc m vrei t pot ajuta

| dob123 a răspuns (pentru Valentina_Ghita_1986):

Eu as mai dori daca se mai poate

| DragutzaDenisaAcadella a răspuns:

Poti sa devi reprezentat Avon de la varsta de 15 ani, sora mea (care are 15 ani) este si in fiecare zi trebuie sa vanda tot feluri de creme, parfumuri etc. oamenilor interesati.
Daca vinzi aproximativ 30 de lucruri pe luna poti sa primesti si u un cadou Avon

| alexandra_5530 a răspuns:

Beneficiezi de urmatoarele avantaje:
Inscrierea este gratuita, ai discount intre 15% si 40% din valoarea comenzii tale, plasezi comanda pe internet, livrarea comenzilor se face in 48 de ore, ai o perioada de 18 zile in care iti poti plati factura, produse la preturi speciale in oferta pentru reprezentanti sau in ofertele online, parcurgi programul Avon Junior si iti cumperi unele produse la preturi foarte mici si altele le primesti cadou, beneficiezi de cele mai noi informatii si de ajutor daca se intampla sa ai vreo problema, beneficiezi de codouri speciale
Intra pe alexa16_alexa@yahoo.com si vb