| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac dosarul pentru angajare.Cum se face cererea de angajare?
E prima data cand fac asta si nu stiusad, lucrez de 10 zile acolo si trebuie sa duc dosarul saptamana.aceasta.Nu am doliciliul in Bucuresti dar stau aici si lucrez.La fisa de date la domiciliul actual scriu adresa de pe buletin, sau cea in care stau in bucuresti dar nu sunt propietar apartie unei rude.

Răspuns Câştigător
| mersifrumos a răspuns:

Evident, intreaba direct la secretariatul acelei firme
e firma lor, ei au cerei si poate iti dau si tie printat un exemplu de cerere

la fisa vei scrie ambele adrese, odata adresa de rezidenta, a doua oara adresa de acasa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ia de la firma nu o scrie de mana.

| roberta_7421 a răspuns:

Poti sa mergi la secretariat si sa ceri, dar daca nu vrei poti cauta pe google si acolo vei gasi mai multe tipuri de cerere si iti vei alege care iti place.cat de adresa trebuie trecute ambele.