| mikici a întrebat:

Un contabil poate castiga 1000 lei?

6 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Contabilii fara studii superioare nu au valoare. Nu mai pot tine contabilitatea unei firme. Te sfatuiesc sa faci ASE sau alta facultate. Pana in 2007 puteai sa tii contabilitate la firme cu cifra de afaceri pana intr-o anumita valoare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde lucrezi, daca esti angajat sau nu, daca ai propria firma de contabilitate, cui tii contabilitate... se poate castiga frumos din meseria asta

| neutrino a răspuns:

Daca lucreaza, da, daca nu, nu.

| sosostore a răspuns:

Chiar mai mult, depinde unde lucreaza si pentru cate firme, sunt contabili care lucreaza pentru mai multe firme si sunt platiti destul de bine, sau daca nimeresti la o firma mare iar sunt platiti bine

| Rockefeller a răspuns:

Da suje si prwla la sef da

| 123jojo123 a răspuns:

Daca lucrezi constant poti castiga si mai mult... cred ca pana in 2000 lei. Funda?