| Mayy a întrebat:

Cam cat castiga un asistent contabil? Macar aproximativ. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

1100 lei-2300 lei (maxim)
Depinde societatea sau brandul pentru care lucreaza

Ps poti castiga si 4000 de euro daca contabilul tau e unul de top si tine contabilitatea a cel putin 400 societati

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

8-12 mil

| DakotaRoyse a răspuns:

Tăceţi cu cerşetorii voştri.
Dacă vi se pare o meserie interesantă, vă trimit cu plăcere-n Franţa să văd cât rezistaţi. Degeaba îndrugaţi dacă Sarkozy vă trimite înapoi tongue

Un asistent contabil nu câştigă cine ştie ce. Ceva mai puţin ca un salar mediu pe economie (asta după legea din 2011 fiind aprox. 2000 lei).
Dar din nou, depinde de firmă (că dacă-i străină, o fi mai mult). Dacă se ţine contabilitatea a n sute firme, iar e mai mult happy

| seen a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Ami place de tine ai raspuns la fel ca mine da cuvinte diferite apropo hai la mine in uk la cerseala eu zic ca scoti mai mult aici capeti lire nu euroi

| seen a răspuns:

Beleaua e ca aluia ai ingheata curu pentru banii ce ai castiga din cerseala tu stai cu fundu (cat 4 mese rolling on the floor ) bine mersi pe calorifer ati bati capul si apar banuti

| Mayy explică (pentru seen):

"beleaua" ii ca nu prea te inteleg ce vrei sa zici, esti cumva plecat din RO.sau ai uitat limba romana?

| seen a răspuns:

Ai avea tupeu sa incerci viata de cersetor? Sa vad cum rupi tu ipad u ala in 2 la minus 2 grade cand eu am i scutur tigara in capul tau Si nu am auzit de ajutor contabil sa crape de foame in birou ba din contra face manual la 35 de grade pe redtube si haleste o shaorma

| Mayy explică:

Hai mai chiar asa pe bune? Ce-i cu raspunsul asta aiurea?
Decat sa dai raspunsuri idioate, mai bine taciwinking

| Mayy explică:

Bun, asa nu puteai zice din prima happy...
mersi oricum