| Iulian3038 a întrebat:

Un parfum barbatesc bun care sa persiste 10 ore sa miroase de la un metru de tine. Am doar 300 lei nu stiu ce sa imi iau.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Armani hugo boss si lacoste cu diesel au varietati bune. Tu vei simti mirosu la inceput dupa aia te vei dezobisnui de el in timp iar persoanele din jur il vor simti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Abercrombie and Fitch

| WaterDrop a răspuns:

Savage de la Dior. Te costa in jur de 450 lei sticluta de 100 insa exista si variante mai mici.

Incearca si Fahrenheit tot de la ei, este ceva mai ieftin.

| NRazvan a răspuns:

Incearca un Invictus, este un parfum foarte placut. De pret nu sunt foarte sigur sad dar acum depinde de tine de cati ml il vrei.

| SupremeKing2017 a răspuns:

Incearca HUGO BOSS Boss No.6 Bottled.