| Elena_Liliana_1995 a întrebat:

Un psiholog poate sa tatuaje? In ce profesii nu se pot admite tatuajele si pierce. urile?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu are legatura. Poti sa ai cate tatuaje vrei. Doar in institutiile militarizate sunt interzise tatuajele vizibile. Cele ascunse si mici sunt permise si acolo.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In modeling n-ai voie sa ai tatuaje.
Si mai e vorba si de politie si armata cred.

| thegodfather12 a răspuns:

CRED,punctez pe CRED, ca nu are nimic atat timp cat nu se vad, adica sa le ai pe burta, fund(locuri nevizibile de catre altii).In politie, armata nu prea se admit