| RainmakerX a întrebat:

Aveti tatuaje? Va plac tatuajele?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

O inimioara pe încheietura. Nu întreba de ce laughing

| RainmakerX explică (pentru Catrice):

Nu intreb XD

| Catrice a răspuns (pentru RainmakerX):

Oh, uitasem un detaliu: tatuajul perfect trebuie sa acopere tot corpul rolling on the floor

| RainmakerX explică (pentru Catrice):

Pacat ca nu pot retrage fundita *sad face*

| Catrice a răspuns (pentru RainmakerX):

rolling on the floor) sărăcuțul băiat, cineva sa ii dea o acadea sa nu mai plângă. laughing

| RainmakerX explică (pentru Catrice):

N-am mai plans de ceva timp... Nici nu vad vreun motiv momentan laughing
Stresul nu e motiv de plans.

| Catrice a răspuns (pentru RainmakerX):

Ei lasă că tot te înveselești dacă primești *cough* o savarina big grin

| RainmakerX explică (pentru Catrice):

Prefer Tiramisu. De saptamana viitoare incep iar programul fabulos de 1 masa mare pe zi laughing (Intermittent fasting)

Pastele asta...

| Catrice a răspuns (pentru RainmakerX):

1 masa mare pe zi cat un meniu complet de Paști laughing

| Catrice a răspuns (pentru aXy99):

Da de unde! Am vazut bărbați cu tatuaje și pe gat și pe față și pe brațe laughing

40 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu am, dar vreau sa-mi fac tatuaje mari. Unul pe toata mana si deja m-am interesat cu tot cu model si unul pe spate. Imi plac

| Frank51 a răspuns:

Nu am, da.

| SilentRain a răspuns:

Nu, îmi plac unele nu toate

| OldSoul a răspuns:

Hmm, ce coincidenta, chiar acum o ora ma gandeam la astalaughing

Imi plac, insa doar alea de au o semnificatie.

Si nu, deocamdata nu am.

| RainmakerX explică (pentru OldSoul):

A postat altcineva o intrebare de genul "Nu e asa ca tatuajele sunt dezgustatoare?" Poate ai vazut acolo laughing

| OldSoul a răspuns (pentru RainmakerX):

Se poate, desi-s traumatizat din alte chestii laughing
Cam de marti laughing

| Sofer a răspuns:

Avand un tatuaj te descrie intr-un fel unic. daca mi s-ar potrivi stilul asta mi-aa face si eu.

| aXy99 a răspuns:

Nu am tatuaje, unele imi plac, dar nu mi-as face niciodata unul.

| sofisis a răspuns:

Nu am ....INCA! In vara vreau sa mi fac

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, rar văd unul să-mi placă.

| Plato a răspuns:

Nu am, dar imi plac la altii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Îți plac oamenii care și-au pervertit corpul în asemenea hal?
mă cam dezamăgești sad

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place arta, iar unele tatuaje sunt capodopere.
Sunt si o metoda de exprimare, iar eu sunt 100% pentru manifestarea sentimentelor si opiniilor, in orice mod pasnic.
Oamenii trebuie sa-si ilustreze personalitatea, nu poti sa-i reprimi.
Asta e viziunea europeana. Dar am vazut cu tu agreezi socialismul, eu prefer doctrinele de dreapta. happy

| raMLesS a răspuns:

Eu vreau sa imi tatuez o sculă pe sculă

| Nirvanaaa a răspuns:

N-am niciunul happy.Depinde.Pe unele persoane arata foarte bine si chiar imi place cum le sta, dar pe mine ar arata ciudatlaughing.

| Superior a răspuns:

O aberatie.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu am, dar ele sunt faine aşa. Cele micuţe sunt drăguţe...

| CleanHeart a răspuns:

Da, 4, și mai îmi fac unul și atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu-mi displac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac, da.
Nu mai am felicitări...stresul nu ma deranjeaza. Dimpotrivă.Ma mobilizez mai bine.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Credeam ca sunt nelimitate. Mi-a scazut deja stresul cu 30% rolling on the floor
O sa fie bine pentru toti. Daca nu intri te astept la cibernetica, se intra numai cu media de la bac laughing
Cu medie de peste 9.2 ce e drept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Sa zicem ca o sa fie.
"Daca nu intri" Serios? Asa tâmpită par? sad

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Poate esti emotiva laughing
Asta e un apropo sa fim colegiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cea mai.
Hm, asta suna mai bine.Depinde ce înțelegi tu prin colegi

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Vezi, știam eu că ești emotivă laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Plâng...

| DeathOfDreams a răspuns:

Yes, yes, yes.

Tattoos are the best.

| GirlOnline81 a răspuns:

Da, am un tatuaj.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Nu n-am tatoo. Tu ai tatoo. Nu n-am tatoo. Tactu are tatoo. Si unchiul tau too. SI-a facut si Popa Tatu. E just two.