| Octavutzu a întrebat:

Am avut o prietena(iubita) cu care ma intelegeam foarte bine si ne iubeam.La un moment dat am decis sa imi fac niste tatuaje si mai aveam si pierce in limba. Dupa ce mi-am facut tatuajele la scurt timp ne'am despartit. Oare asta sa fie motivul sau poate doar un pretext?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o prostie sa fie asta motivul! De ce? Pai gandeste-te si tu, se spune ca cine te iubeste, te iubeste asa cum esti, concluzia? Un tatuaj n-are cum sa schimbe iubirea cuiva fata de o persoana, doar in cazul in care avea nevoie de un pretext de ceva vreme si nu-l gaseawinking

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici eu n-as sta cu un barbat cu tatuaje si pierce. Sunt semnul fie al unor probleme psihilogice, fie semnul ca barbatul respectiv e obsedat sa fie la moda. In ambele cazuri, nu as putea iubi un astfel de barbat si probabil partenera ta nu-ti banuia aceasta fata, asa ca a fost uimita cand a vazut-o si a hotarat sa mearga mai departe.

| elyssa20 a răspuns:

Mie imi plac(am si eu unu pe spate si mai urmeaza unu), iar dupa parerea mea omul nu trebuie judecat dupa culoarea pielii, varsta, sex, religie, orientare sexuala, cu atat mai putin dupa tatuaje.nu cred ca putem clasa oamenii, oameni cu tatuaje/ oameni fara - pentru ca, in definitiv, nu e nici o diferenta! ca mai sunt si exceptii cum ar fi omul-pisica, asta e altceva, dar tatuaju e pana la urma si el o arta.(uita-te la discovery-cat von d), bafta si lasati rautatile astea ca indiferent daca are sau nu tatuaj iubesti omu ala cred ca nu are nici o legatura despartirea ta cu tatuajele.mai bine vb cu ea si afla. bafta multa, pupici.

| Cristian_1672 a răspuns:

Orice este posibil in ziua de azi! si eu dca as fi fost fata la fel as fi procedat! de ce sa stam sa ne stricam corpul de la varsta de 16-23 de ani cand mai tarziu regretam!? Afla si tu 1. daca are prieten! 2. de ce nu ai stat de vorba cu ea sa vezi care a fost motivul? sti vorba aia? Ma placi asa cum sunt BINE, nu ma placi... iar bine! nu stiu ce sa zic... din partea mea sunt doar Pretexte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sa fie dor un pretext. dar motivele mici ascund in spatele lor conflicte mult mai mari.Cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea.

| sobolanu a răspuns:

Tocmai ca si la mine a fost ceva de genu`! Da` tatuajele au atras si mai mult, o schimbare e bine venita tot timpu, numai depibde ce gen e fata, Ori e prea cuminte si s-a gandit ca `o faci de rusine - gen `; ori te prind tatuajele si a devenit geloasa!; si a renuntat inainte sa sufere!winking PS: Tatuajele nu te schimba cu nimic mai ales daca iti faci ceva care semnifica ceva pentru tine! e cea mai buna descarcare!winking Sper ca am ajutat! Sanatate!