| Adyy5 a întrebat:

Unde ar trebui sa fac facultatea? In Anglia sau in Japonia/China/Coreea de Sud? Voi ce a-ti alege?

12 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ar trebui sa te duci la studii in Coreea.

| Elena9328 a răspuns:

În Japonia.

| munteanuionvictor a răspuns:

Coreea de Sud.

| YellowAngel a răspuns:

Anglia

| JustAGirl333 a răspuns:

Anglia

| JustTheRandomGuy a răspuns:

Anglia clar, e limba mai usoara si de acolo ai mai multe posibilitati

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustTheRandomGuy):

Anglia? Seriously? Anglia? Ce dracuu, japonia e cea mai mare putere mondiala, acolo facultatile sunt si pentru cei care nu stiu japoneza si pot lua cursuri de acolo sa invete limba. Acolo ai de N ori mai multe posibilitati decat in Anglia care in momentul de fata este o MIZERIE!

| Mclaren12 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce este o mizerie Anglia acum? Cumva din cauza emigrantilor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mclaren12):

Exact, nu spun neaparat ca e ca Romania laughing sa fim seriosi dar este foarte aproape.

| Mclaren12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa-i, din cauza emigrantilor s-a ales praful de probabil toata Europa. Am citit pe undeva ca Suedia care s-a vrut a fi o tara educata a ajuns un focar de violuri. Ti-e si frica sa mai iesi seara din casa din cauza lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mclaren12):

Exact, peste 10 ani aproape toata europa va fi plina de emigranti sirieni.

| Cristina_Doar_1981 a răspuns:

Anglia sau cel mai bine in Romania