| Viitorulapropiat a întrebat:

Heeei...dupa parerea voastră care țara are fete mai frumoase? China, Coreea sau japonia?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista care tara are fete mai frumoase,in fiecare tara exista fete frumoase,dragute, urate asa cum exista si barbati frumosi, draguti, urati, dar mie imi plac japonezele am vazut cateva filme pentru adulti cu ele si imi place vocea e super cool

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt asiatice, arata toate la fel

| Drimmero a răspuns:

Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea din Coreea sunt cele mai dorite prin fel şi fel de reviste/video-clipuri/podiumuri.
Nu toți asiaticii au aceleaşi trăsături, depinde foare mult de regiunea la care ne referim - aviz mâncătorului de că*at de mai sus (sunt(ne)serios).
E ca şi cum ai spune "sunt europeni, toți arată la fel".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete frumoase gasesti in orice tara, nu doar in cele mentionate de tine. Mi se pare o prostie sa faci astfel de comparatii. Asa cum era chestia aia cu "cea mai frumoasa femeie din lume", au vazut astia toate femeile din lume ca sa dea un raspuns corect? Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coreea

| OnePiece a răspuns:

Hmm, cred ca Japonia.

In Coreea multe isi fac operatii estetice, iar la China este hit or miss. Oricum, toate sunt frumoase.