| Narcis2007 a întrebat:

Unde e mai bine sa fac facultatea de informatica?
la Iasi sau Cluj?
si de la care ma pot angaja mai usor?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clujul e un pic mai aproapre de vest e posibil sa fie fie investitor mai multi. facultatile sunt bune in ambele orase acum depinde unde te vezi tu locuind, unde te vezi tu mai acasa.

| OnuOnulică a răspuns:

Cred ca mai bine la Cluj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la Iasi, la Info.
Personal nu cred ca are vreo importanta daca o faci la Cluj sau la Iasi, e cam aceeasi chestie.
Atat facultatea din Iasi, cat si cea din Cluj sunt recunoscute in Romania ca fiind cam pe aceeasi treapta happy

| takoda171 a răspuns:

Iasi! Unchiul meu lucreaza acum acolo, 2 verisori sunt la facultatea de informatica.Cred ca Iasi ar fi alegerea buna happy

| Narcis2007 explică (pentru takoda171):

Lucreaza tot ca programator?

| takoda171 a răspuns (pentru Narcis2007):

Da,la Amazon big grin