| wannabe a întrebat:

Unde găsesc o listă cu locuri de muncă din toate domeniile? Mi-ar plăcea să lucrez ziua la birou, 8 ore pe zi, sâmbăta și duminica liber, am terminat facultatea de geografie. Ce-mi sugerați?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bestjobs
ejobs

Gasesti cate locuri de munca vrei.

| NellieLovett a răspuns:

Bestjobs
ejobs
olx

| AnaAna23 a răspuns:

La televiziune pentru a prezenta meteo sau fa te meteorolog

| 12345678913579 a răspuns:

Intra pe olx...cel mai bine descarca-l pe telefon dar nu neaparat in fine apesi acolo pe slujbe din (ce localiate esti) si poti selecta: 8 ore pe zi fara sa lucrezi sambata sau duminica daca asta vrei sau pui chiar tu un anunta ca, cauti un loc de munca eu asa am gasit un servici am pus anunt, o poza cu mine m au sunat si mi au recomandat si, da am acceptat si desigur daca nu vrei asa cauti acolo la sujbe bafta