| anonim_4396 a întrebat:

Unde votam viitorii experti TPU?

8 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Nu sunt sigur, dar expertii TPU ajung automat, cand au un anumit rang.

| ΔH a răspuns:

Eh, se pare ca am inteles gresit. Algoritmul e altul. Imi cer scuze.

| SweetCandy a răspuns:

Intra pe blog!

| lololololol a răspuns:

Hi.
Atunci cand Raluca spune sa ii votam pe blog, noi o facem, dar pana atunci asteptam :)
www.gabriella9.home.ro
Tu nu erai suspendat :-?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce te grabesti? Mai ai putintica rabdare, ca nu se dau permii pentru voturi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Expertii sunt cei ce raspund la cele mai multe intrebari intr-om zi sau o saptamana si raspunsurile vsant alese castigatoare. dar de regula sanbt alesi ori cei ce lauda adminii ori cei care ii critica frecvent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La strassbourg, la organizatia drepturilor omului.acolo unde falfaie chilotii ca steagul nato in varful cladirii la bruxxelles.