| Myuu a întrebat:

Unde vreti sa faceti facultatea, in Romania sau peste granite? In ce tara? Si ce facultate vreti sa faceti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am terminat facultatea!
Pa, pa.

| Domyno a răspuns:

Peste hotare nu voi reusi sa o fac, insa poate reusesc sa prefesez acolo. Si mai ales ca vreau sa dau la Medicina generala, zic eu ca e bine sa inveti si aici.

| NothingImportant200 a răspuns:

Peste granite.Anglia(Cambridgebig grin). De drept.

| axxy a răspuns:

In Romania.De ce peste granite? stii...indiferent ca esti in Ro sau in alta tara, inveti daca vrei, oriunde si in ce tara te-ai afla!
Vreau sa fac Psihologie sau Stomatologie.Nu m-am hotarat inca! IN orice caz, nu plec din tara.