| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati decis ce facultate vreti sa faceti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin clasa a 11

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

In clasa a X-a m-am apucat de meditatii pentru medicina.

| Roliii a răspuns (pentru supadeceapa):

Da sa te pregatesti ca lumea eu am dat la medicina si n-am intrat cu imprumut de la colegu cu tot laughing, ii greu, ca sa te pregatesti calumea e o carte de anatomie a omului de de la Compendiu scrisa de Radu Carmaciu de 400 de pagini, aia e o carte sigura

| Dalmore a răspuns:

| Roliii a răspuns:

La nici-o varsta eu abia acum la 21 am ajuns la drept pana atunci din cauza unor chestii n-am putut,dar tu afla,cerceteaza,experimenteaza cate un pic din fiecare daca poti, te duci la ziua portilor deschise, intrebi prieteni sa-ti arate cate ceva, voluntariat daca mai ai timp, etc.

| F3d0x a răspuns:

Eu am 17 ani si inca nu m-am decis ce sa urmez sad