| CTLN a întrebat:

Urgeennt! Imi puteti da si mie planul cadru(materiile pe care le faci la un anumit profil) la profilul mate-info pentru liceu? am trecut clasa a9-a si sunt interesat cate ore fac din fiecare materie si ce materii! big grin

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

1. Matematica (4 ore);
2. Lb. Romana (4 ore);
3. Lb. straina 1 (2 ore);
4. Lb. straina 2 (2 ore);
5. Fizica (3 ore);
6. Chimie (2 ore);
7. Biologie (2 ore);
8. Istorie (1 ora);
9. Geografie (1 ora);
10. Informatica - Programare (2 ore + 2ore laborator);
11. Informatica - Tic ( Tehnologia Informatiei si Comunicatiilor - 2 ore);
12. Religie (1 ora);
13. Logica si argumentare (1 ora);
14. Ed. fizica (2 ore);
15. Istoria artelor ( Muzica - Nu mai stiu sigur cum se numea) (1 ora);
16. Ed. vizuala (1 ora);
17. Optional (1 ora)
Cam astea sunt, sper sa nu fi scapat ceva. Dar gaseai programele astea si pe net... Cu un simplu search. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate profilele faci aceleasi materii. Difera doar numarul de ore care ii revine fiecarei materii.

| CTLN explică (pentru anonim_4396):

Pai si pe mine ma intereseaza cate ore fac din fiecare...am specificat si mai sus big grin