| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Sunt o tanara serioasa din judetul Bacau si am terminat anul trecut o facultate de Protectia Mediului la Iasi; Nu am experienta dar sunt dornica sa muncesc! As vrea un loc de munca serios in Bacau pentru ca vreau sa am un venit al meu si sa scap de desele reprosuri ale parintilor mei! Va rog din suflet care este patron de firma, are afacere proprie sau stie informatii legate de locurile de munca din Bacau sa imi dea un sfat sau un ajutor! Nu vreau un loc de munca neaparat in domeniu dar vreau un loc de munca decent! Astept grabnic informative si sugestii!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1. Ce stii sa faci?
2. Doresti numai in Bacau?
3. Ce salariu net, minim, accepti?

| AliGab a răspuns:

Din pacate nu sunt din Bacau si nu te pot ajuta, dar te-ai gandit sa iti cauti si in alt oras mare: Bucuresti, Iasi, Cluj?