| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa ma prezint si eu peste cateva zile la un interviu pentru un post lucrator comercial la firma Kaufland si as dori sa stiu cam ce ma asteapta.
Am pentru ce sa imi fac griji? La telefon mi-au spus sa aduc copie buletin studii si calificari deci e interviu din ala unde iti spune salariu si de cand poti incepe lucrul sau e ceva serios si se pun tot felul de intrebari?
Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O sa iti puna unele intrebari sa vada cum te descurci daca vei obtine postul, daca ai mai lucrat si ai oarecare experienta in domeniu, trebuie sa te porti frumos cu clientii, chestii de genul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Studii calificari le ai in CV daca ai depus asa ceva, salariul este mic 8-10 milioane, sa te astepti sa muncesti de dimineata pana seara si sa te umilesti cat poti, in toate supermarketurile este asa.