| Yamx a întrebat:

V-ar placea sa studiati in strainatate? Care ar fi avantajele si dezavantajele?

Răspuns Câştigător
| LightxD a răspuns:

Avantajele ar fi ca scoala are un alt nivel mult mai superior ca in Romania si ca ai mai multe sanse sa ai un serviciu mult mai bun si te poti angaja mult mai repede si dezavantajele ar fi ca va trebu isa inveti alta limba, vei fi departe de familie, prieteni, etc si ca vei fi inconjurata de straini...big grin

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Avantaje:
-colegii educati
-profesori bine pregatiti
-oameni jos-palaria
Dezavantaje:
-iti va fi dor de parintii ai, si de tara natala chiar daca este sub orice critica la momentul actual...