| anonim_4396 a întrebat:

V-ati confruntat cu nedreptati/jigniri/rautati la locul de munca? Cum le.ati facut fata, ati ajuns sa va dati demisia sau ati expus problema directorului?

Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Cel mai bine este sa expui aceasta problema directorului, de ce sa cedezi tu? Sa le faci lor pe plac? Nu le da atentie, nu ii intarata, pur si simplu vorbeste cu cei din conducere si explica-le situatia, ei vor sti ce masuri sa ia, nu merita sa iti dai demisia pentru niste oameni fara prea multa minte.

1 răspuns:
| hummer24 a răspuns:

A, categoric ca da, depinde de jignire si insulta, daca e prea grava, il astept pe individ cand iese de la supermatket seara si i dau in cap sau il bag la portbagaj, daca e insulta mai mica sau ceva de genu, ignor pe moment, dar pana la urma tot in portbagajul masinii mele ajunge happy