| Beatrice_Denyssa_2001 a întrebat:

Va rog e urgent..Trebuie sa fac o prezentare pentru miss si mister Craciunita.. Trebuie sa inceapa asa "Cozma mi-e numele/ Beatrice mi.e prenumele/.".. Trebuie sa ma descriu in versuri cu rima. (daca va ajuta sunt draguta, frumoasa, simpatica, blonda, sunt din Poienesti-Vaslui, amuzanta... App sunt de la liceul Stefan Procopiu din Vaslui cls 9
Va rog muuuult.

2 răspunsuri:
| dopmic a răspuns:

...Si ca craciunita vreau sa debutez
Caci aici la Stefan Procopiu nu sa găsit asa ca mine de frumoasa si focoasa
Chiar si mos crăciun ar vrea sa i.au miss.ul acesta dar nah..acuma nu depinde doar de el
Depinde si de tine nițel
Caci tu daca ma vei ajuta la dreapta Mosului voi sta si l voi sustinea ca si craciunita sa
Acum motiv de sustinere din partea ta cred ca ti am dat eu deja caci sunt desteapta, amuzanta si chiar deșteaptă
-am încercat sa fie cat de cat cu rima. Sper ca ti am fost de folos...,

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru dopmic):

Astea sunt rime? Nu vezi ca nu rimează deloc?