| Beatrice_Denyssa_2001 a întrebat:

Va rog e urgent..Trebuie sa fac o prezentare pentru miss si mister Craciunita.. Trebuie sa inceapa asa "Cozma mi-e numele/ Beatrice mi.e prenumele/.".. Trebuie sa ma descriu in versuri cu rima. (daca va ajuta sunt draguta, frumoasa, simpatica, blonda, sunt din Poienesti-Vaslui, amuzanta... App sunt de la Liceul Stefan Procopiu cls 9... va roog e urgent
Va rog muuuult.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Beatrice, imi pare foarte rau pentru tine, dar trebuie sa muncesti singurica la prezentarea asta, pentru ca noi nu avem voie sa-ti facem temele. Riscam sa fim sanctionati si tu sa fii suspendata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cozma mi-e numele/Beatrice prenumele/Sunt o fata blonda/Frumoasa si bomba(ha ha -poti sa razi fals daca nu e asa)/Primul an de liceu, clasa a 9-a/Speram ca o sa fiu ca medie a 2-a/Sunt din Vaslui, Poienesti/Pentru voi va aduc acum vesti/Draguta, de treaba, amuzanta/Parere parca de pe Facebook luata.