| Cori234 a întrebat:

Va rog, sa-mi dati cateva idei de titluri de cărți inca nefolosite de alti autori!

Funda!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca nu te-ai gandit deloc la ce soliciti. Chiar crezi ca vreunul dintre noi stim toate titlurile de carti aparute in lume pana acum si sa-ti dam un titlu diferit?
Sfatul meu: alege un titlu potrivit cu continutul cartii tale si cauta-l apoi pe internet, atat in limba romana, cat si in limba engleza. Daca nu gasesti nici un rezultat atunci il poti folosi linistit.