| bbiancabia a întrebat:

Va rogg muult daca puteti sa ma ajutati la o tema la franceza.Trebuie sa scriu cel mai frumos vis pe care l-am avut vreodata.Va implor daca ma puteti ajuta...nu conteaza sa imi scrieti mult si 3 randuri e bine daca imi scrieti in franceza eu nu am nici o idee si sunt varza cu franceza. Dau funda tuturor:*. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| JojoMuc a răspuns:

RO : Buna. Cel mai frumos vis al meu, este cand am visat un caine ranit pe strada. L-am luat si l-am dus la doctor si dupa cateva zile s-a facut bine. Tot ce mi-a placut la acest vis este ca l-am putut ajuta. El poate chiar traieste si acum in visul meu

FR :Bon. Le plus beau rêve de la mine, c'est quand j'ai vu un chien blessé dans la rue. Je l'ai pris et je suis allé chez le médecin et après quelques jours de bien faire. Tout ce que j'ai aimé ce rêve est que je pouvais l'aider. Il vit aujourd'hui et même dans mon rêve

Fundita :*?