| pitikaaaa a întrebat:

Care se pricepe l` franceza?batting eyelashes ca nu stiu sa`mi fac tema deci ajutati`ma va roggbatting eyelashes
Deci trebuie sa scriu o excursie in care am fost, sau voiaj.PLZZ care se pricepebatting eyelashes

app vreau si traducerealaughing la ce scrieti

thx dau fundoixbatting eyelashes daca iau 10batting eyelasheslaughing

3 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Trimite un mesaj cu id tau la mine happy si te ajut eu cu toate temele:* la franceza si englezalove struck chiar imi place :*::*:*

| aLLii a răspuns:

Da add : alle. xa13winking
Si poate vad adak te pot ajutaa; x

| Kid_5068 a răspuns:

Vara aceasta, am fost in Muntii Neamtului. am facut excursii si am vizitat diverse monumente. soarele stralucea deasupra noastra. vremea era superba!

Cet été, j'ai été ta mère dans les montagnes. J'ai pris des voyages et visité divers monuments. soleil brille au dessus de nous. temps était magnifique!
était un groupe d'enfants de 10 à 15 employés et trois enseignants. nous avons beaucoup de plaisir!
eram un grup de copii de 10-15 persone si 3 profesori. ne-am distrat grozav