| RevoltLight a întrebat:

Vin de la profil uman si as vrea sa stiu daca am vreo sansa la CSIE din cadrul ASE? Sunt interesat de Informatica sau Statistica Economica.

8 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

NU iti recomand. Pentru ca nu ai facut matematica mai deloc si informatica nici nu ai auzit de ea probabil (nu cred ca ati facut limbaje de programare). Acolo matematica este de o dificultate nu tocmai usoara iar la informatica sunt multi care au facut mate-info si stiu deja cu ce se mananca.

| Anonime a răspuns (pentru danutzu96):

Buna, si eu tot la filo am fost, am lasat intrebari de genul, dar nu s-a gasit nimeni sa imi raspunda. Ce parere ai de Economie Agroalimentara si a Mediului tot din cadrul ASE? Am inteles ca nu e asa de grea matematica si ca are perspective.

| danutzu96 a răspuns (pentru Anonime):

Trebuie in vacanta ramasa sa faci cateva ore de pregatire la matematica si te vei descurca. Ce medie ai?

| Anonime a răspuns (pentru danutzu96):

9,46. Am facut pregatire la economie, deci nu stau chiar atat de rau cu matematica..ma descurc la probleme big grin

| danutzu96 a răspuns (pentru Anonime):

Medie mare. Intri fara probleme. Succes la facultate!

| Anonime a răspuns (pentru danutzu96):

Mercii frumos! Eu totusi as vrea la Drept, ASE-ul e doar planul B big grin

| danutzu96 a răspuns (pentru Anonime):

Mult nororc sa intri acolo, este cam bataie pe locuri dar ai si medie mare.

| Anonime a răspuns (pentru danutzu96):

Multumesc :*