| mentholinks a întrebat:

Voi cat de importanti va simtiti?

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Numai cand pun o intrebare ma simt foarte stronglaughing
Serios acum, nu suntem mai importanti decat o pisica, de exemplu.

| AFR81 a răspuns:

Depinde de context. Pe terenul de tenis si in timpul petrecut pe margine, cu anturajul pe care il am acolo, ma simt destul de placut (placut de ei), respectat si poate chiar admirat. Destul de important, deci. La polul opus, la facultate, sunt doar un student care nu iese cu nimic in evidenta.

| zăGhost a răspuns:

Cand cum.

| Frank51 a răspuns:

Depinde in ce context. Sunt important pentru parintii mei, pentru ca au depus efort sa ma intretina si sa imi dea o educatie, sunt important pentru persoana iubita, sunt important pentru oamenii care imi cer ajutorul... s-a.m.d. Poate vrei sa detaliezi.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Importanti unde? Pentru cine?

| mentholinks explică (pentru supadeceapa):

Asa in interior ma refer, pentru tine.

| PainTech a răspuns:

Depinde pentru cine.
Pentru parinti ( cred si sper ca ) sunt foarte important, pentru un strain de pe drum ma simt 0 important.

| CleanHeart a răspuns:

Depinde, pentru catelusi sunt tot universul.

| Justme1997 a răspuns:

Sunt cea mai importanta ființă din lume (pentru pisica mea)

| Eduard619 a răspuns:

Pentru parintii mei sunt cel mai important.
Pentru ceilalti chiar daca te simti important, rar sa fie si adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 fiindcă nu sunt ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pasa pentru ca nu simt nimic lumesc

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Dar ce simti si de ce anume iti pasa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Nimic pentru ca nimic nu conteaza

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Si iti convine ca nu simti nimic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Ma compenseaza faptul ca oricum nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o scară de la 1 la 10, probabil -7.

| EcceHomo a răspuns:

Cea mai importantă din universul meu.

| mentholinks explică (pentru EcceHomo):

Pai asa si este. Fiecare suntem centrul vietii noastre deci trebuie sa ne acordam cea mai mare atentie.

| ?53fan a răspuns:

Eu mă simt atât de NEimportant că mai am puțin și mă arunc de pe bloc! Simt că nu mai contez pentru nimeni, că nu am niciun rost! Nu mai am motiv de bucurie! Nu mai am nimic! Dacă la asta te referi!

| HelpingHands a răspuns:

Importanța! Cu importanța vine aroganța. Nu mai poate omul să vorbească cu tine că deja ești boss și nu mai poate nimeni să-ți dea de nas.

| sasaomulsubtire a răspuns:

Pe o scară de la unu la doi... Ma simt unu'?

| Maria209 a răspuns:

Mai important ca niciodată

| Whiterainbow123 a răspuns:

Mă simt REGINA lumii.