| robytzu96 a întrebat:

Voi ce atii alege? Avocat sau Politist? Si spunetii si de ce FUnda

Răspuns Câştigător
| Cosmynelo10 a răspuns:

Ca sa te faci avocat trebuie sa stii bine dreptul si se plateste bine(2000-3000 lei noi), daca te faci politist... e naspa, se plateste slab (800-1000 lei noi)si asta e faza! Sper ca te-am ajutat! Astept Funda! Bye

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocat, pentru ca avocatul e o varianta mai rafinata a politistului, pe cand politistul e cap de creta si multe alte denumiri pe care multi dintre ei le merita!

| AllyAlly2a a răspuns:

Avocat ca faci dreptate si ai cazuri... trebuie sa stii drepturile etc.
smug
Fundita?puppy dog eyes

| florizzz a răspuns:

Avocat

| EllaIaMmE a răspuns:

Avocat fiind ca este mai sigur decit politist si trebuie sa stii si drepturile.Nu iti pui asa de tare viata in pericol.Succes!