| SooSang a întrebat:

Voi la ce va pricepeti si ce meserie vreti sa aveti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Voluntariat. E o placere pe care o pot imbina usor cu placerea de a scrie. Ultima data le-am citit batranilor de la un azil o poveste scrisa de mine si le-a placuthee heeDesi nu e placere sa imi expun gandurile scrise in fata unui public gata sa critice fiecare neconcordanta. Din fericire n-a fost cazulbig grin

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As vrea sa am un rol in promovarea culturii.

| z8 a răspuns:

Eu ma pricep sa citesc corect oamenii, sa depistez nevoi si sa mobilizez resursele pentru. a le satisface. De asemenea imi place sa cred ca ma inconjor cu oameni de calitate => vreau sa fiu antreprenor ( si fac ceva in privinta asta - nuvele business, ase, etc)

| Herp a răspuns:

Deci eu ma pricep la desen.si as vrea sa ma fac designer sau artist de benzi desenatethinkinghappy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Deocamdata nu prea ma pricep, dar vreau sa dau la medicina.

| scarly86 a răspuns:

Voi fi din toamna farmacista in timisoara.

| Art a răspuns:

Ma pricep la desen, pictura...siii as vrea sa am o meserie gen grafician (publicitar thinking ) sau fotografie (fotograf, tot pentru publicitate sau altele)...

Tu? happy

| Alisa a răspuns:

Inteleg copiii, imi face placere sa stau cu ei, imi inveselesc ziua, sunt foarte apropiata de ei, si ei de mine, iar majoritatea timpului meu il petrec cu copii incepand de la varste cuprinse intre 1 an-4 ani.
Vreau sa devin childcare(persoana ce se ocupa cu copiii). In septembrie anul acesta incep cursurile iar visul pe care il am dintotdeauna mi se va indeplinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea mica pentru un servici, dar as vrea sa fiu translator.Ma descurc la engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la ce ma pricep dar de vreo 3 ani visez si sunt constanta pentru maeseria de avocata