| funditze a întrebat:

Ce meserie aveti sau vreti sa aveti?

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Vreau sa fiu arhitect SAU creatoare de moda

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar fi placut sa fiu pictor sau actor. Dar nu am pic de talent. Nu e cazul.

| SweetCandy a răspuns:

Imi doresc sa devin psihologbig grin sper sa si reusescbatting eyelashes

| Georgix a răspuns:

Vreau sa fiu contabila, dar tu?happy

| Aidda a răspuns:

Probabil avocat...

| jarulitza a răspuns:

Anchetator /detectiv sau manager la o firma de catering, amenajari interioare etc

| Andra_5221 a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa lucrez in domeniul juridic, orice tine de asta. Cel mai mult imi doresc avocat, dar e bine si grafierhee hee(si nu o spun pentru ca ma multumesc cu putin, dar ma fascineaza orice e legat de partea aceea, chiar si cea mai aparent nesemnificativa functie). Iubesc atmosfera din tribunal, din salile de judecata, ma simt ca pestele in apa acolo.love struck

| RMC a răspuns:

Miliardarbig grin

| yoana14 a răspuns:

Invatatoaretongue.

| SexyGirl4You a răspuns:

Profitoaredevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fiu medic