| bianca_8514 a întrebat:

meserie vreti sa aveti in viitor si de ce?

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Medic,poate legist.

| babygyrl a răspuns:

Eu mi-as dori ceva in domeniul criminalisticii sau avocatura. E ceva interesant, asta e parerea mea.Investigatii, enigme etc etc...mi se par rupte din filme si carti politiste. Cred ca e ceva frumos si chiar m-am gandit la asta.
Si app referitor la ce a spus @claudiuxs...bravo imi place cum gandesti. Si eu ma gandeam ca pentru orice eventualitate vreau sa merg sa fac teologie. Te felicit si sa iti ajute Dumnezeu in ce doresti sa faci.

@bianca.tu ce iti doresti?

| claudiuxs a răspuns:

Asa, deci eu doresc a fi un slujitor(al lui Dumenezeu), pentru ca asta este singura datorie ce trebuie sa o aiba un om, nu alte munci.