| Marianx a întrebat:

Vrea sa devin programator.Ce facultate sa aleg unviersitate mate-info/universitate info/CTI de la poli? Daca termin universitatea pot lucra pe aceleasi posturi ca si cand as termina Poli?

7 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Eu zic ca la poli iesi mai in avantaj. Iesi inginer, pe cand la universitate, nu. happy succes.

| DiamantulAuriu a răspuns:

CTI de la poli

Răspuns utilizator avertizat
| IonM11 a răspuns:

Eu fac Informatica, stii ce trebuie sa faci? Invata, invata, invata singur, invata cu partenerii de proiect, facultatea nu te ajuta la nimic, decat iti da acea diploma...

| denismaria92 a răspuns (pentru IonM11):

Conteaza diploma.oh go on.

| IonM11 a răspuns:

Intra pe Ejobs.ro si vei vedea care sunt prioritatile la angajare.

| Marianx explică:

Aduceti si argumente pro si contra.