| marius577 a întrebat:

Daca termin la mate-info bilingv romana-engleza, la ce facultate pot sa dau, sau mai corect: ce pot sa devin?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Poti sa dai la orice facultate pentru ca vei lua admiterea chiar cu nota mare,pentru la mate-info esti bine pregatit la toate materiile.
Poti da la ASE,finante banci,informatica,cibernetica,drept,jurnalistica,filologie,limbi straine,romano-franceza,management si marketing,administratie publica,pedagogie,electronica,automatica,medicina,farmacie,studii politice si administrative,tehnica militara,politehnica, facultatea romano-americana sau romano-britanica, etc. orice.