| Jony123 a întrebat:

Vreau neaparat sa urmez o cariera din urmatoarele: Politie, Jandarmerie sau Armata. La toate m-am gandit sa fac o scoala dupa liceu. As dori sa aud o parere de la fiecare, care ar fi mai avantajoasa din aceste trei? Vreau raspunsuri calumea, cu argumente. Dau si funda!

2 răspunsuri:
| sergiu1234star a răspuns:

Pai toate ar fi avantajoase dar eu as alege politia ori jandrmeria poate armata nu stiu, parerea mea, ce crezi tu e altceva sau nu? poate sper ca ti-am fost de ajutor.BAFTA in continuare

| Jony123 explică (pentru sergiu1234star):

Pai dc ai alege jandarmeria sau politia in loc de armata? da niste argumente te rog... daca vb si tu mai mult imi vei fi de ajutor, poate iti dau si fundawinking eu dau funda mereu, dar pe meritwinking fara suparare. Ms de raspuns...