| Alexandru_2594 a întrebat:

Vreau sa descarc un program pentru editat poze si imagini.Am cautat pe google dar nici un program nu este potrivit pentru mine.Am descarat asa:phato instrument" dar nu merge sa-l salvez in pc. Atunci cand vreau sa salvez o imagine, imi zice sa introduc email, etc.

3 răspunsuri:
| felixdesign a răspuns:

Cauta acd see pro3 care este foarte bun...si daca vrei ceva mai profesional photoshop...

| 93ely a răspuns:

Http://pho.to/editor/
http://photoscape.en.softonic.com/
Eu pe cele 2 le folosesc si sunt multumita de ele.acum depinde daca iti plc :*

| NoNaMe_2402 a răspuns:

Photoscape