| Yoana_7024 a întrebat:

Vreau si eu un program de editat poze... dar sa imi spuneti de unde sa il descarc si cum sa il instalez.multumesc mult:*... fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Nu sunt sigura daca e exact ce vrei tu, dar linkul asta este pentru modificat imagini.
http://www.picnik.com Dupa ce iti vei face cont, te vei descurca sa modifici orice imagine, crede-ma! Sper ca ti-am fost de folos^_^!

| usernamealy a răspuns:

PICASA 3 il gasesti pe net si il descarci de acolo de pe download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fotofunia.com sper ca te-am ajutat... daca nu scuze...

| Yoana_7024 explică:

Si fara virusi