| MisSToXiC a întrebat:

vreau sa devin cantareata! am o voce frumoasa. si as vrea sa incep cu youtube
! e bine sa-mi dau numarul de telefon mobil?

6 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Dacă vrei să spui să-ţi laşi numărul de telefon pe internet, atunci nu e o idee bună, pentru că te vor suna multe persoane şi nu-ţi vor spune lucruri prea frumoase. Chiar dacă ai o voce plăcută şi frumoasă, nu tuturor le va face plăcere să te asculte. Dar tu trebuie să te gândeşti că oamenii au toţi gusturi diferite. Ai putea să-ţi laşi un id, dar unul nou, pentru cei care îi cunoşti pe net.
Xoxo.

| aaaa12345 a răspuns:

Da

| vladvlad23 a răspuns:

Eu mi l-am dat si am uitat numele si parola. Eu zic ca e bine sa ti-l dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| DraPraaHaarp a răspuns:

Uite mai are dreptate ''AlerimxD'' ...sa ne dai sh 9 filmuletu sa vedem daca ai sanse... uite iti trimit id meu prin privat sh daca vrei sa dai add imi trim sh mie filmuletzu.:*happy

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Nu ai de ce sa il dai happy Fii atenta care comenteaza ca i-a placut si baga la comentariul video-ului id-ul tau de mess, si cine te poate ajuta in aceasta cariera sa iti dea add si discutati acolo happy