| publicname a întrebat:

Vreau sa fac foarte multi bani inca din timpul facultatii, dar nu imi permit inca sa imi deschid o afacere. Ce facultate sa urmez? Ce sa ma apuc sa fac?

3 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Facultate "de facut foarte multi bani" nu exista. doar idei bune si profitabile, pe care le ai (sau nu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostitutie, dealer de droguri. dar vezi ca asta se lasa cu puscarie pana la urma. Dar cu puscarie=facultate in argou. go for it!

| felics92 a răspuns:

Daca ai voce, treci pe manele. Daca ai trup, treci pe XXX. Daca iti plac cartile... treci pe poker. Atentie insa, inainte de toate ai putea sa faci un efort sa-ti schimbi numele de user.