| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fiu reprezentanta la firme de cosmetice, la care imi recomandati sa ma inscriu?

10 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Trebuie neapărat să te înscrii la " Agramatism + Incultură generală". Să nu mai vorbesc despre nesimțire...

| Zeroosi a răspuns (pentru iKronstadt):

Da pe tine ce te deranjeaza?

| DaniiWtf a răspuns:

Nu iti recomand avon pentru ca este din ce in ce mai incarcat de tipe de 18-19 ani si nu are rost.

| Mymytica a răspuns:

Iti recomand Avon pentru mai multe detalii da-mi add: avonncosmetics32.

| DaughtryGirl a răspuns:

Avon sau Oriflame happy sunt cele mai bune. Cu toate ca eu prefer Avon big grin mi se par cele mai bune.

| anapana a răspuns:

Cristinne Cosmetics

| Iubirici a răspuns:

Eu zic sa te inscrii la Avon sau Oriflame...eu sunt la Avon si primesc si banii si produse..si produsele sun OK :-x

| cotincotin a răspuns:

Avon.e cea mai cautata si produsele nu sunt chiar scumpe si vei putea sa strangi repede comenzi! sau la laidy k produsele sunt so ieftine, si le vei aduce ceva mai nou!

| Bie a răspuns:

1.oriflame
sau
2.avon

| LadiesCosmetics a răspuns:

Iti recomand cu cea mai mare incredere Lady's! am fost reprezentant si la AVON, ORIFLAME, dintre acestea 2 Oriflame invinge cu produse de calitate,AVON e deja la pamant, lumea este disperata sa strana comenzi si clientul nu este atras sinur de ceea ce incearca, ci aceste produse ii sunt "bagate pe at" intr-o oarecare masura prin modul de a convinge.
Iti recomand Lady's, produse ieftine, bune si care atrag clientii garantat.
pentru detalii contacteaza-ma la : ID ladiescosmetics
Mult succes