| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma angajez ca sofer tir.Stie cineva vreo adresa, nr telefon, etc? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| wonderbra a răspuns:

Leinard. Da-mi adresa de email.Am sa-ti trimit o baza de date cu transportatori din Bucuresti care au Iveco. O sa fie 2 fisiere in excell, am sa incerc sa ti le sortez ca sunt sute din toata tara.Ai persoana de contact si numele firmelor. O sa gasesti firme care nu mai sunt (de cand cu criza). Sper sa te ajute.Pa.

3 răspunsuri:
| wonderbra a răspuns:

Salut. Din ce oras esti? ca sa stim cum sa te ajutam.

| wonderbra a răspuns:

Gata de ai pe mail. Bafta multa.

| leinad a răspuns:

Stau in Bucuresti cu chirie de 12 ani, sotia nu lucreaza, avem doi copii mici 3ani si 6ani, am experienta in domeniu peste un milion de kilometri