| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa ma angajez ca sofer cat. B experienta un an big grin unde as putea gasi sau daca gasesc?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu un an experienta nu vei gasi nicaieri. Sub 5 ani nici nu te gandii ca poti gasi. Toti cer minim 3 ani fiindca ii obliga legea sa puna 3 ani minim pentru sofer de institutie dar de fapt nici cu 3 nu te angajeaza ceva dupa 5 ani da... poate ai sanse daca esti bun si ai cunostinte de mecanica, daca nu slabe sanse sa gasesti!