| Ganea_Victor_ a întrebat:

Vreau să ma duc la politehnica Bucuresti insa nu pot alege una dintre facultati. Din cate am aflat majoritatea au admitere pe dosar in afara de Automatica si încă una. Cum fac? Spre exemplu as vrea sa depun dosarul la Inginerie Medicala dar totodata si la Științe aplicate si sa aleg la final una din cele două depinzând de unde intru sau daca sunt admis la ambele. Aflu tot felul de pareri diferite ai nu stiu ce sa cred

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai aplica la ambele, ce te oprește?

| Ganea_Victor_ explică (pentru suntserios):

Aud mai multe lucruri diferite
1. Ca nu pot aplica decat la una singura chit ca e cu dosar
2. Ca pot aplica si la preadmitere si la admiterea propriu-zisa din vara la cate facultati vreau eu din cadrul politehnicii doar daca sunt cu dosar
3. Ca nu pot sa aplic la cate vreau la preadmitere dar pot aplica la admitere.

Nu mai inteleg nimic