| Vladsft a întrebat:

Vreau sa ma înscriu la Academia de Poliție,credeți ca voi fii respins din cauza vergeturilor de pe spate? Vergeturile apărut, cred, ca datorită creșterii rapide in înălțime.

2 răspunsuri:
| dydy21 a răspuns:

NU! Este adevarat ca in perioada comuniste erau extrem de stricti cu privire la sanatatea celor care aplicau la facultate, dar acum au scazut mult standardele. Ca sa nu mentionez, ca nici in perioada comunista, acesta nu era un motiv sa nu te accepte. Da-i bataie si urmeaza-ti visul!

| scmcristina a răspuns:

Nu.Atata timp cat ai dantura buna, fara tatuaje la vedere, sau probleme de sanatate, examenul medical nu-l pici! Succes!