| BlaBlaAnnie a întrebat:

Vreau si eu informatii despre:
ASE - Relatii Economice Internationale

Numarul de locuri la buget/taxa, cum se intra/admitere, ce se studiaza, de ce ai nevoie, ce meserie poti avea dupa ce termini facultatea asta etc. Vreau raspunsuri de la cei care au trecut prin asta sau se pricep, nu imi dati site-ul ase ca nu am inteles nimic de acolo

1 răspuns:
| PikaPiku a răspuns:

Eu sunt la ASE - CIG dar iti pot da o idee: intra pe facebook daca ai si acolo gasesti multe grupuri ASE, cu siguranta trebuie sa fie unul si pentru REI. Cu siguranta acolo vei gasi pe cineva sa-ti raspunda la intrebari.