| Azalea a întrebat:

Acesta e cadoul perfect pentru copilul tau si nu numai!
Este cineva interesat?
Vand origami modulare(3d) exceptionale cu preturi incepand de la 1 ron. Modele: catei, pisici, hello kitty, iepurasi, purcelusi, Mos Craciun, flori, Oua de paste, lebede, diverse decoratiuni, bomboniere, etc.
(puteti vedea aici o imagine cu un iepuras de origami facut de mine http://c3326500.r0.cf0.rackcdn.com/179160_1_644x461.jpg )
Pretul se calculeaza in functie de numarul pieselor.
Daca sunteti interesat lasati adresa dvs de email sub forma unui comentariu (raspuns) sau trimite-ti-o printr-un mesaj privat;)

Va multumesc;)

2 răspunsuri:
| sirina_7189 a răspuns:

Ce frumos!

| alexuta_1437 a răspuns:

Buna...de unde esti?