| Airplane a întrebat:

Si-a cumparat cineva placa de par INSTYLER (fac reclama la televizor... teleshopping)? Daca da, cum este? Mi-o recomandati? http://c3326500.r0.cf0.rackcdn.com/268184_1_644x461.jpg? ref=1

4 răspunsuri:
| bebbee a răspuns:

Eu am placa INstyler :X
Si este foarte buna, doar ca nu trebuie sa-ti indrepti parul daca este ud pentru ca nu se indreapta biine si ti-ar iesi o claie in par.

| LollyPoop a răspuns:

Da o am! Cred ca este cea mai buna placa de intins parul din lume pentru mine:d.Iti poti face cele mai speciale coafuri.Chiar merita cumparata. Sper ca te-am ajutatwinking! Fundita:d?

| sonia_6457 a răspuns:

Pai cele mai bune sunt cele cu ceramica si ionizare tongue

| Buubuuuu a răspuns:

Da,mi-am luat-o eu! Este foarte buna si nu deterioreaza parul chiar deloc.Ti-o recomand cu cea mai mare incredere! merita