| flavya a întrebat:

AJUTOR TPU! Gardenia mea are insecte albe si sar pe pamant! Ce ar trebui sa fac pentru ca acele insecte sa dispara? Va rog sa ma ajutati! Garantat... FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| flower_3416 a răspuns:

Buna,se gasesc in florari diverse solutii pentru asa ceva...

| jasmine73 a răspuns:

Buna, este un spray cu care le poti da o data pe saptamana, cauta la magazinele de amenajari spatii verzi

| thenight a răspuns:

Mergi la o fito farmacie si acolo cere un produs exact pentru ce iti trebuie