| dya a întrebat:

Ce sa fac sa imi dispara punctele albe?

Răspuns Câştigător
| Andra_3307 a răspuns:

Din punctul meu de vedere si nu cred ca doar din punctul meu nu ai cum sa scapi de ele deoarece acestea sunt pungute de grasime mici adunate sub pielea fetei1 nu poti sa scapi de ele dar incearca sa nu le strangi! ele provin din ciocolata sau alimente dulci! poate nu sunt informanta dar daca gresesc cu ceva poti sa imi spui! daca gasesti ceva remediu anuntama si pe mine te rogtongue

3 răspunsuri:
| RaresA a răspuns:

Foloseste zinerit, skinoren, sau daca nu merge da o fuga la dermatolog sau la medicul de familiehappy

| vicentiurad a răspuns:

Inegreste-le cu marker